Lyžařská a
snowboardová škola

Menu

O nás

Lyžařská škola SKOL MAX je jedničkou mezi lyžařskými školami – záruka kvalitní a profesionální péče na Vaší lyžařské dovolené. Naši profesionální instruktoři jsou připraveni stát se právě Vašimi lyžařskými partnery, učiteli a průvodci

 

SKOL MAX je škola lyžování a snowboardingu s dlouholetou tradicí působící ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. I přes svou velikost si zachováváme individuální přístup a rodinnou atmosféru. 

Naše služby nabízíme ve všech částech Skiareálu Špindlerův Mlýn - Svatý Petr, Medvědín, Harmony, Hromovka, Horní Mísečky, Labská  a Stoh. 

Jsme pravými profesionály v oblasti zimních sportů. V lyžařské škole SKOL MAX se naučíte nejen lyžovat, ale také jezdit na snowboardu, telemarkových lyžích či běžkách. Uspokojíme všechny vaše jezdecké touhy a pomůžeme Vám dosáhnout Vašich vysněných cílů ať už je to pěkná sportovní jízda na upraveném svahu, jízda v boulích, v branách nebo skákání v parku. Z Vašich dětí vychováme všestranné lyžaře a snowboardisty, kteří se nezaleknou žádného zasněženého svahu. 

Tým lyžařské školy SKOL MAX Vám přeje příjemnou dovolenou ve Špindlerově Mlýně a těší se na viděnou na svahu.

SKOL MAX je členem APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování)
APULAPUL

 

  • 27.3. Jarní tání cen - 20% sleva na privátní výuku
    Vzhledem k nízké poptávce o skupinovou výuku veškeré skupinové výuky pro tuto zimní sezónu rušíme. Ale aby vám to nebylo líto, tak na privátní výuku nabízíme 20% slevu. Tak neváhejte a využijte krásných slunných jarních ... Více