Lyžařská a
snowboardová škola

Menu

PROGRAM MEĎÁNKOVY LYŽAŘSKÉ ŠKOLKY

* Sobota, Neděle, Pondělí

ZAČÍNÁME! Lyžujeme!

Rozřazení do skupinek, výuka.
Začátečníci se seznamují s lyžemi a dělají první obloučky. Pokročilí se rozcvičí v parku a vyráží na trénink přímo na sjezdovku.

 

* Úterý

LYŽAŘSKÝ KARNEVAL  

Který malý lyžař by se na chvíli nechtěl stát jedním ze svých oblíbených hrdinů, milovaným zvířátkem či královnou nebo králem hor? My ve Skol Max rádi plníme dětem jejich tajná přání a proto jim pomůžeme stát se právě tím, kým chtějí v tento den být. Lyžující lvi, klauni, králové a princezny si spolu užijí spoustu legrace.

Nezoufejte, pokud nemáte šanci připravit si masku předem. Náš tým instruktorů má k dispozici barvičky na obličej a spoustu rekvizit, takže masku můžeme doladit přímo na místě.

 

* Středa

STOPOVÁNÍ MEDVĚDA MEĎÁNKA | STOPOVÁNÍ VEVERKY BUBU

Medvěd Meďánek a Veverka Bubu se rozhodli zahrát si s dětmi stopovanou. Proběhli se po sjezdovkách a zanechali po sobě spoustu stop a úkolů. Na šikovné lyžaře, kteří najdou všechny stopy a splní všechny úkoly, čeká na konci velká odměna.

 

* Čtvrtek

VELKÁ CELODENNÍ VÝPRAVA PO KRAKONOŠOVĚ REVÍRU

Děti se svými instruktory zažijí velké lyžařské dobrodružství – během tohoto dne postupně poznávají všechny sjezdovky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Pokud se chcete programu zúčastnit, je nutné na tento den zakoupit dítěti celodenní výuku včetně oběda.

 

* Pátek

LYŽAŘSKÝ ZÁVOD O KRÁLE HORY

Po společné rozcvičce se děti vypraví na start závodu ve slalomu. Ti, kteří si ještě na sjezdovku netroufají, a nebo na ní zatím nemohou, budou závodit v rozličných lyžařských disciplínách přímo v dětském parku.

Každý závodník je vítězem! Každý se může těšit na svou výhru.

 

  • 7.12. Zimní sezona 2018/2019 zahájena!
    8. 12. 2018 zahajujeme zimní sezonu. Lyžařská škola je Vám k dispozici na víkend 8.-9.12. a pak naplno od 15.12.2018. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více